Металочерепиця

Купити металочерепицю в Україні – ЗАВОД “КМ”

Від чого залежить ціна металочерепиці:

 • товщина сталі (0,4; 0,45; 0,5),
 • країна виробника рулонної сталі
 • виду покриття рулонної сталі (глянець чи мат);
 • кількість метрів квадратних (чим квадратура покрівлі більша, тим вартість металочерепиці менша).
 • І як результат , додамо що ціна рулонної сталі на світовому ринку зростає постійно, наприклад у 2023 році ціна металочерепиці зросла на 17%… Приблизно такого ж зростання очікуємо у 2024 році.
 • Після початку війни в Україні ціна на металочерепицю у 2024 році може зрости ще на 20%… Все залежить від тривалості цієї трагедії. Сподіваємось на краще…

Які типи полімерного покриття металочерепиці є актуальними у 2022 році? Приблизно 50% поупателей вибирають матове покриття PEMA, 30% зупиняються на глянцевому полімері РЕ. та 20% купують UltraMat металочерепицю. Купити якісну металочерепицю для даху на заводі з доставкою по Україні популярних виробників рулонної сталі це правильне рішення.

Для виробництва використовується оцинкований металевий полімерний лист . У прайсі ціна металочерепиці вказана за м2 . Укладання металочерепиці не складний процес, важливо лише ухил покрівлі, який має бути більше 15 градусів.

Необхідно уточнити, що крок проштампування металочерепиці дорівнює 350 мм. Відповідно при монтажі між решетуванням необхідно дотримуватися відстані 35 см. Але через винос на крапельник листа ( карнизний звіс металочерепиці) між першою і другою решетуванням відстань поміряється з 350 до 280 мм. 70 мм карнизний звіс.

Металочерепиця Ціна

Металочерепиця Ціна у 2022 р.
Бельгія ArcelorMittal 0,45 мм 248 грн
Корея Dongbu Steel 0,45 мм 248 грн
Німеччина ArselorMittal 0,50 мм 315 грн
Словаччина USS Kosice 0,45 мм 277 грн
Україна Модуль 0,45 мм 240 грн

У Європі найпопулярніша металочерепиця Ruukki . Замовити цю Рууккі Монтеррей – ціна майже вдвічі дорожча за стандартну Класик. Завод “КМ” виготовляє на штамі металочерепицю Grand тієї ж форми, що і Ruukki Monterrey у 2022 році це легше простого.

Ціна металочерепиці – пори року.

 • Взимку, навесні ціна металочерепиці у Києві найнижча, бо за законом економіки “попит-пропозиція” – чим менший попит, тим менша вартість.
 • Влітку ціни її трохи підвищуються через попит, навантаження прокату виробництва.

Пропозиція про безкоштовну доставку

Комплектуючі для металочерепиціВодостічні системиПідшивка покрівлі софітомБезкоштовна доставка металочерепиці
З одного рулону сталі, того самого, який використовувався для виробництва металочерепицьк на лінії STAMM, ми виготовляємо всі металеві планки для металочерепиці. ЗАВОД КМ гарантує якість продукції, що виробляється.
При замовленні металочерепиці пропонуємо придбати водостічні системи... є пластикові та металеві варіанти. Як правило, виходячи зі статистики купують пластик більше. Ціна на водостоки разом з металочерепицею завжди дешевша
Дуже розумне рішення підшити звиси покрівлі при встановленні металочерепиці... все тому, що по всьому периметру краще двічі ліси не виставляти. Ціна на софіт для металочерепиці стартує від 170 грн. за 1 квадратний метр.
При замовленні металочерепиці, комплектуючих планок, водостічних систем та підшивки покрівлі з металочерепиці Софіт у нас доставка по київській області абсолютно безкоштовна.

Найпопулярніші кольори металочерепиці в 2020 і відповідно в 2022 році це колір Ral 8019 , Рал 8017 , Ral 7016, Ral 7024, Ral 6020, синій колір 5005 не відставав по прокату.

Вартість металочерепиців у Києві залежить від кількості продукції, що купується:

 • Якщо клієнту буде необхідно купити лише 3 аркуші, то будьте готові отримати роздрібну ціну продукції.
 • Але, якщо у Вас комплектується покрівля, то ситуація кардинально змінюється.

Знайте – Тільки клієнт зателефонує, його телефон одразу записує будь-який менеджер-продавець… При виборі постачальника, самому покупцю-клієнту надходять дзвінки з мотивом переконання купівлі металочерениці у себе… Таким чином створюється міні-тендер постачання покрівельної продукції. Ми, як компанія-постачальник, готові боротися за те, щоб надати Вам найкращу ціну комплексу матеріалів для покрівлі.

Для металочерепиці знадобиться ще:

 

Тому вибирайте самі. Ціна на металочерепицю залежить від характеристик, а точніше саме того металу, який вибрали. Будемо раді бачити вас у нашому відділі продажів. Завод “КМ” займається виробництвом реалізацією найвідоміших марок такого потрібного товару, як металеві листи, ціна Вам сподобається. Ви хочете купити недорого металкрышу?

Телефонуйте до нас… Доставимо безкоштовно повний комплект покрівлі – Листи + водостічні системи + софіт!

Чому металочерепиця в Україні це найпопулярніший покрівельний матеріал ? Розглянемо конкурентів металочерепиці:

 • бітумна черепиця ;
 • Шифер;
 • Ондулін;
 • Натуральна черепиця.

Шифер вже не популярний покрівельний товар, у зв’язку з його візуальним виглядом… хоча і ціна шиферу на 30% дешевша за металочерепицю. Термін служби металочерепиці значно більший за шифер.

Якщо порівнювати м’яку покрівлю і металочерепицю, то виходить космічна різниця в ціні, тому що комплектуючих у гнучкій бітумній черепиці майже в 2 рази більше і кошторис піднімається приблизно в 2 рази , необхідно додати, що монтаж гнучкої черепиці теж дорожче, ніж черепиці з металу.

Ондулін – це картон просочений смолою … і за останні 5 років люди тікають від нього за 100 кілометрів. Постійно зустрічаємося з клієнтами, які перекривають покрівлю з ондуліну на металочерепицю.

Натуральна черепиця не є народним улюбленцем через вартість. У 2022 році металочерепиця дешевша за керамічну приблизно в 4 рази.

Купити металочерепицю у Києві

Купити металочерепицю на заводі легше за простий. Для початку потрібен проект або попередній замір покрівлі по решетуванню. Потім інженер замірник робить специфікію на металочерепицю і всі комплектуючі за потребою. Узгоджуємо деталі з постачання, додаємо ще пару днів на виробництво та один день на доставку та все. Металочерепицю привеземо швидко та недорого. У 2022 році очікуємо спокою на покрівельному ринку, оскільки Covid-19 має піти на спад.

Металочерепиця Валенсія – черепиця лідер на заводі після Монтеррей. Важливо відзначити, що в 2020 році дуже мало продавалася Ruukki Finnera , але листова металочерепиця Максима підросла прокаті, а відповідно в продажу.

Без металевих планок це не дах металочерепиці

 

Для правильного вибору металу покрівлі потрібно просто знати різницю якості, параметрах. Існує три складові якості металу (не металочерепиці, вона має ще 1 фактор – геометрія профільної лінії)

 • Першим фактором якості металочерепиці – товщина сталі: Товщина металочерепиці – діапазон 0,35 до 0,5. За виробниками можна сказати, що китайська металокровля буває товщиною 0,35, 0,4 або 0,45 (0,5 немає); виробник Slovakia буває завтовшки 0,45 – 80% випадків (20% залишається на товщину сталі 0,5). Виробництво Україна Модуль з Кам’янця-Подільського – 75% випадків має товщину 0,45 міліметра. Німецька метало черепиця (Арселор або Thyssen) – 90% випадків товщиною 0,5 (10% – товщина 0,45), Koreya має товщину 0,45 мм; 0,4; 0,5 – ціна 155 гривень.
 • Другою характеристикою металочерепиці – кількість покриття оцинковкою: Преміум класу металопокрівля – Germani, Південна Koreya, Швеція SSAB – цинку там 225-275 гр/кв.м (Старі запаси КНР взагалі покриті кулею цинку 275 гр/кв.м.); У металочерепиці USS цинку знайдеться 160 г/кв.м.! Italy – 200 гр/кв.м. Українська Модуль оцинкована – 140 гр/кв.м. … Металочерепиця Сутор China – це кіт у мішку (може бути 40 гр, а може 140).
 • Третя характеристика – товщина покриття фарбою поліестер. Існує матова металочерепиця чи глянсова. Дякувати Богу, що всі виробники (крім металочерепиці з Китаю) виповзують якісну фарбу поліестер, при цьому товщина шару мату становить 35 мкм, глянсова вкрита кулею фарби 25 мкм! Дані характеристики її – товщина поліестеру дотримуються у виробників із Slovakii, України, Germani, Польщі, Південної КНР. Китайська дешева черепиця вкрита кулею фарби 7-10 мікронів.

Популярні запити в Google за якими нас знаходять клієнти і купують металочерепицю: “купити черепицю київ, металочерепиця арселор , скільки коштує металочерепиця, покрівля київ, металочерепиця фото , ruukki металочерепиця”

Металочерепиця застосування

Металевий дах, який його легко замовити на заводі, активно використовується в сучасному будівництві, оскільки славиться своїми характеристиками, які допомагають йому бути затребуваним.

 1. Основою виготовлення є лист із цинкового або полімерного покриття, надійного, довговічного.
 2. Рельєф матеріалу є імітацією натуральної черепиці. Для цього використовують метод холодного штампування.

Дах із подібним покриттям нагадує черепицю зі стильним, колоритним виглядом. Продукція має вагому перевагу – великий вибір кольору, який дає можливість кожному бажаючим клієнту підібрати саме те, що підходить до дизайну його будівлі – ціни виробника покрівлі дивують.

Пам’ятайте, що металочерепиця потребує встановлення снігозатримувачів, купити які можна на Заводі “КМ”. Цей матеріал добре підходить для різного архітектурного планування. Можете придбати металочерепицю класичного стилю, будинки-кантрі чи будівлі, швейцарському шалі. Сучасний стиль модерн також підходить.

Правильно підібрати металочерепицю даху

Вибір правильного кольору продукції зробить ваш будинок органічним, створить гармонію з навколишнім ландшафтом. Покупці часто віддають перевагу природному забарвленню металочерепиці, яка імітує пісок або траву.

Щоб правильно змонтувати матеріал, необхідно зробити установку – готове обшиття. Також обов’язковим є гідро-, теплоізоляція покрівлі.

Металочерепиця у Києві – порівняння виробників

Якщо порівнювати покрівельну черепицю з металу, то можна розподілити за трьома класами якості самої сировини.

 • Фарба поліестер – у всіх однакового виробника, тільки у китаю йде свій підхід до продукції.
 • Товщина сталі – буває 0,4; 0,45; 0,5мм. Рулонна сталь має гарантію виробника. Ось що відрізняє ці метали від інших.
 • Оцинкування металочерепиці – розподіляють оцинкування: Німеччина 225 гр/м.кв. Італія 200, Корея 225 гр, Словаччина 160 гр/м.кв., Україна 160 гр/м.кв.

Ми пропонуємо лише якісну продукцію різних європейських виробників, вона відповідає всім нормам, стандартам. Даний покрівельний матеріал має міцність, легкість установки, довговічність. Він створює відмінне покриття вашого будинку, при цьому зберігаючи свої якості протягом кількох десятків років. Ціна металочерепиці цілком доступна – завдяки цьому виробу ваш будинок буде надійно захищений пилу, негоди, атмосферних опадів тощо.

Якщо вам потрібен розрахунок матеріалу певної площі, можете звернутися до менеджерів «Завод КМ» у Києві – вулиця Машинобудівна 37.

Металочерепиця Дешева

Купити дешеву металочерепицю у 2022 році дуже потрібно буде всім. Війна змінила запити. Якщо за останні кілька років основна маса людей перейшла на товщину 0,5 мм, то сьогодні, напевно, потрібна буде дешева металочерепиця . Все тому, що грошей буде небагато в економіці України і відповідно у людей, а дахи, які постраждали від армії свиняць рашистів, потрібно буде перекривати. Ми як Завод КМ намагаємося і робитимемо так, щоб ціна не росла неконтрольованим темпом, але через брак стали це вже ясно… Ціна зростатиме… Ось у цій статті ми писали про ситуацію на ринку сталі.

Металочерепиця із Заводу "КМ" - виробництво

Безкоштовна доставка металочерепиці:

Для безкоштовної доставки необхідно оформити три умови:

 1. Квадратура покрівлі від 130 кв.
 2. Купівля водостічної системи;
 3. Купівля софіту для підшивання навісів.

Безкоштовна доставка металочерепиці діє у радіусі до 100 км від виробництва.

Адреса ЗАВОД “КМ” – Київ, вул. Машинобудівна, 37