Фальцева Покрівля Клік Фальц

Показано 1–20 із 30

Фальцева покрівля в Україні

Фальцева покрівля використовується для монтажу з’єднання листів спеціального вигляду. Даний метод дає можливість покрити всі елементи кріплення під покрівлею, після чого виходить покриття суцільного типу без наскрізних отворів, при цьому не виникає необхідності застосування герметиків і ущільнювачів. Протікання при такому покритті не утворюється. Даний вид з’єднання вважається найбільш надійним для тонколистого металу.

До цих пір модно використовувати цей тип покрівлі, адже на сьогоднішній день можна побачити їх різне використання – дах плавно переходить у фасад, при цьому створюючи ідеальний вид конструкції.

Купити фальцеву покрівлю у Києві

З’єднання поділяються на плоскі (A) та вертикальні (B). Вони знаходяться на місці завдяки особливому фальцеві. Їхнє з’єднання відбувається вручну або за допомогою електроінструменту. Якщо нероз’ємні кріплення проходять пандусом, їх зазвичай використовують для швів, якщо розташовуються горизонтально – для похилих кріплень матеріалів. Найбільш надійним вважається подвійне стояче.

Використовуючи цей стиль покриття, можна побудувати квартали або міста з котеджами. На перший погляд, можна подумати, що це дуже дорого, хоч і виглядає красиво. Однак насправді металевий фасад буде коштувати приблизно за тією самою ціною, що і фасад штукатурного типу.

Фальцева покрівля ціна

Фальцева покрівля Ціна:
Німеччина ArcelorMittal 350 грн/м2
Корея Dongbu Steel 277 грн/м2
Італія Arvedi 275 грн/м2
Бельгія 280 грн/м2
Україна 260 грн/м2

Фальцевий лист зазвичай називають картиною з товщиною 0,5 міліметрів, що рекомендується. Зазвичай вони являють собою рівні листи довжиною до десяти метрів і шириною 0,5 м. Для складного даху можна зробити картини будь-якого розміру, але як ви розумієте – це буде індивідуальний розмір і ціна даного рішення буде набагато вищою.

Рекомендується використовувати тільки якісні кріплення з нержавіючої сталі щонайменше 0,5 мм. Якщо дах мідний, можливе використання мідних кріплень.

Переваги фальцю:

  • Спеціальна система забезпечує абсолютну гідроізоляцію;
  • Вага матеріалу;
  • Тривалий термін експлуатації, наприклад, мідний дах може експлуатуватись близько 100 років;
  • Різноманітність кольорів від 50 до 60 різних відтінків;
    Протипожежний захист;
  • Підходить для дахів складної геометричної форми.

Фальцева покрівля зазвичай випускається з найновішим видом кріплення, що називається «клік». В даному випадку немає необхідності в затисканні металу необхідним інструментом, оскільки замок натискається при натисканні. В результаті ребриста частина зберігає власний заводський вигляд і підсумковий вигляд стає ідеальним. Герметичність при цьому залишатиметься на тому ж високому рівні, а в процесі використання не утворюватиме хвилі.

Клік Фальц виробництво під ключ

Кріплення даної технології набагато простіше, в листі зазвичай вже бувають нарізані отвори і не потрібно застосовувати клямери.

Яка ціна даного типу покрівлі?

Ціна залежить від якісності та виду матеріалу для експлуатації. Найбільш доступним вважається тонкий листовий метал оцинкованого типу з полімерним покриттям, це наприклад – мідь, алюміній, цинк-титан застосовується набагато рідше, головним чином через високу вартість.

Вартість готового матеріалу буде вищою, ніж у металевої черепиці або профільного матеріалу аналогічної якості. На це впливають два фактори:

  • Для того, щоб метал не погнувся, необхідно монтувати бруси обрешітки з найменшою відстанню (200-300 мм), іноді використовують суцільний настил із плит ОСБ.
  • Кваліфікація монтажників має бути на високому рівні, без спеціальної підготовки та професійного інструменту якісно укласти фальцеву покрівлю не вдасться.